Malé dielka 
s veľkou dušou

V našej ponuke nájdete diela ľudí, z ktorých každý má svoj jedinečný životný príbeh. Napriek tomu, že v živote majú mnoho prekážok, našli si činnosť, ktorá im prináša príjemné pocity. Ak si vyberiete ich výtvor, pošlete im spolu s finančným darom aj kúsok radosti, ktorá ich možno povzbudí k ďalšej tvorbe.  

Drobnosti, ktoré v našom katalógu nájdete sú rôzne ručne robené dekorácie z prírodných materiálov, dreva, slamy, obrazy z prírodných materiálov, sošky, kresby, maľby s konkrétnymi aj abstraktnými motívmi.

Našimi autormi sú ľudia rôzneho veku, znevýhodnení buď psychickými alebo telesnými problémami, niektorí z nich ešte študujú, spravidla sú poberateľmi invalidného dôchodku. Ak by ste sa chceli dozvedieť, kto je za vyrobenou vecičkou, prečítajte si príbehy našich autorov.

Ak máte záujem podporiť nášho autora a získať niektoré z jeho diel, vyplňte nezáväzne objednávku a uveďte sumu akou chcete autora podporiť. Budeme Vás spätne kontaktovať 🙂

IVANKA
18 ROKOV

Je zrakovo postihnutá, je na invalidnom dôchodku, vo voľnom čase veľmi rada počúva audioknihy, cez ktoré spoznáva svet aj ľudské príbehy, rozvíja svoju fantáziu a sú jej inšpiráciou aj pre vlastnú tvorivú činnosť.

CESTA LESOM
ROZMERY: V/Š  30/40

Objednať

FAREBNÉ MYŠLIENKY
ROZMERY: V/Š  24/18 CM

Objednať